ÖVRIGT / Teknika / Hushållsvåg 7954171
nr 795 4171
Hushållsvåg
Eskilstuna, 10kg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:50:12
150 kr
200 kr
Hushållsvåg
Kondition: slitage, skador
nr 795 4171
Hushållsvåg
Eskilstuna, 10kg
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 3 december 2012 |